KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12894376
nr 1289 4376
Olle Lindgren
(1930-2018), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Monogramsignerade OL. Olja på pannå, 10x17 respektive 14x21 cm
Olle Lindgren, svensk tecknare, grafiker och målare född 1930, död 2018.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 november 2019
kl 19:42:27
14/11 16:42:24
Olle Lindgren
Läs mer om Olle Lindgren